EDEN 1 bez područky
| Kód produktu | Eden 1 bez opěradla |
| barva tkaniny | šedá |
| potahová látka | Salvador 14 |
| vlastnosti látky | odpuzuje kapaliny, vysoce otěruvzdorná, odpuzuje nečistoty, nehořlavá, přátelská pro psy a kočky, hebká na dotek, snadné čištění |
| úložný prostor | ano |
| funkce spaní | ne |
| výška | 95 cm |
| šířka | 51 cm |
| hloubka | 97 cm |
| výška sedu | 44 cm |
| hloubka sedu | 55 cm |
| výška nožek | 9 cm |
| kostra | dřevotříska, masívní dřevo |
| nožky | plast |


