pohovka Atlas 2.5
| Kód produktu | Atlassofa2.5 |
| šířka | 194 cm |
| hloubka | 84 cm |
| výška sedu | 45 cm |
| hloubka sedu | 56 cm |
| výška nožek | 12 cm |
| úložný prostor | ne |
| funkce spaní | ne |
| výška | 100 cm |
| kostra | dřevotříska, masívní dřevo |
| sedák | předpjaté ocelové pružiny, PUR pěna |
| záda | elastické popruhy, PUR pěna |
| nožky | chrom kov |

