sedací souprava Norica ve tvaru L (levá)
| Kód produktu | NoricaLLR |
| šířka | 310 cm |
| hloubka | 197 cm |
| výška | 95 cm |
| výška sedu | 44 cm |
| hloubka sedu | 61 cm |
| funkce spaní | ne |
| úložný prostor | ne |
| sedák | bonellové pružiny, předpjaté ocelové pružiny, PUR pěna |
| záda | elastické popruhy, PUR pěna |
| nožky | černý kov |
| výška nožek | 18 cm |
| barva tkaniny | bílá, černá, tyrkysová, zelená, žlutá, červená, okrová, zlatá, petrolejová, fialová, krémová, hnědá, modrá, šedá, oranžová, stříbrná, růžová |




