sedací souprava Saturn ve tvaru L (pravá)
| Kód produktu | Saturn LP |
| barva tkaniny | bílá, černá, hnědá, fialová, krémová, šedá, modrá, okrová, oranžová, petrolejová, tyrkysová, růžová, stříbrná, žlutá, zelená, zlatá, červená |
| úložný prostor | ano |
| funkce spaní | ano |
| šířka | 227 cm |
| výška | 90 cm |
| hloubka | 168 cm |
| výška sedu | 47 cm |
| hloubka sedu | 62 cm |
| nožky | chrom kov |










