sedací souprava Saturn rohová (levá)
| Kód produktu | Saturn RLR |
| barva tkaniny | černá, bílá, hnědá, zlatá, krémová, šedá, petrolejová, fialová, modrá, okrová, tyrkysová, růžová, oranžová, žlutá, stříbrná, zelená, červená |
| úložný prostor | ano |
| funkce spaní | ano |
| šířka | 242 cm |
| výška | 74 cm |
| hloubka | 207 cm |
| šířka rozkladu | 125 cm |
| délka rozkladu | 185 cm |
| nožky | chrom kov |




