sedací souprava Saturn ve tvaru U (pravá)
| Kód produktu | Saturn UPR |
| barva tkaniny | černá, bílá, tyrkysová, modrá, žlutá, červená, zelená, oranžová, zlatá, stříbrná, krémová, hnědá, fialová, šedá, okrová, petrolejová, růžová |
| úložný prostor | ano |
| funkce spaní | ano |
| šířka | 304 cm |
| výška | 74 cm |
| hloubka | 207 cm |
| šířka rozkladu | 125 cm |
| délka rozkladu | 247 cm |
| nožky | chrom kov |








